Axa Direct Opinie

Axa Direct - Opinie.

Każdy pewnie spotkał się ze stwierdzeniem, że ubezpieczyciel jest dobry i sumienny przy pobieraniu składki, a potem najchętniej by już nie znał klienta. Niestety tę cechę można przypisać części  firm ubezpieczeniowych. Najczęstszą praktyką jest przeciąganie likwidacji szkody komunikacyjnej. Jest to żenująca sytuacja ale spora część pokrzywdzonych musi interweniować w takich przypadkach u Rzecznika Ubezpieczonych. Kolejnym, nagminnym procederem jest zaniżanie przez firmy ubezpieczeniowe wysokości odszkodowania. Za tę praktykę PZU dostało jedną z rekordowych kar - 14,8 mln zł, nałożoną przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Szkoda tylko, że nawet tak wysokie kary nie odstraszają ubezpieczycieli od kontynuowania tych krzywdzących poczynań.

Jeśli chodzi o doświadczenia związane z Axa Direct to opinie ludzi mających kontakt z tą ubezpieczalnią są raczej neutralne. Jeden znajomy miał tylko problem z zatwierdzeniem wysokości kosztorysu szkody ze strony Axy, która to wzywała go na ponowne oględziny, marnująć przy tym jego czas. Niestety przypadek ten skończył się odmową wypłacenia odszkodowania ze strony Axy Direct. Natomiast reszta przypadków, które znam miała raczej zadawalający finał. 

 

Moim zdaniem - polecam Liberty Direct.

Bazując na doświadczeniach kilku znajomych mi ludzi oraz licznej części  internautów, osobiście poleciłbym innego ubezpieczyciela, sprzedającego również swoje polisy w internecie oraz przez telefon - Liberty Direct. Głównym argumentem, jaki wpływa na mój wybór w tym temacie jest fakt, iż Liberty oferuję szeroką ochronę ubezpieczeniową za bardzo atrakcyjną cenę. Dodatkowo przy zakupie samego tylko OC, ubezpieczyciel ten daje gratisowo pakiet Mini Assistance.

 

Dodatkowe zniżki  na OC i AC w Liberty Direct:

  • 5% za zakup polisy przez internet, 
  • 5% za płatność kartą kredytową,
  • 50zł na OC lub 100zł na pakiet AC za powołanie się na kod promocyjny - 75369166
  • możliwośc łączenia wszystkich rabatów z własnymi zniżkami,
  • dodatkowo Liberty Direct przenosi zniżki z OC na AC.

 

Więcej informacji w tym temacie znajdziesz WEJDŹ TUTAJ